Aurero – przyszłość medycyny w Twojej placówce

0
96

Świat zmienia się nieustannie, z każdym dniem. Sądzimy, że ewoluować powinna także medycyna. Niestety korzystanie z usług lekarskich wciąż jest dość skomplikowane, a zarządzanie nimi pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem tych problemów może być system Aurero.

Czym jest Aurero i jakie rozwiązania oferuje?

Aurero to oprogramowanie dla placówek medycznych, którego zadaniem jest usprawnienie funkcjonowania prowadzonej przychodni czy gabinetu. Wielkim plusem systemu jest różnorodność – dostępne są warianty dostosowane do wielu różnych rodzajów placówek, od przychodni po centra rehabilitacji. Znajdziemy tutaj rozwiązania dla wszystkich podstawowych usług opieki zdrowotnej, a także propozycje dla specjalistów. Warto zwrócić uwagę także na przejrzystość i prostotę używania samej aplikacji.

Szeroki zakres usług i ogromne ułatwienia w zarządzaniu placówką medyczną sprawiają, że nie sposób przejść obojętnie obok takiej oferty. Cyfrowe technologie to przyszłość medycyny – coraz więcej pacjentów szuka rozwiązań, które pozwalają zarządzać swoimi wizytami na przykład z poziomu smartfona.

Jak Aurero może pomóc Twojej przychodni?

Spośród wielu usług, jakie oferuje nasz system dla przychodni, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na kwestie administracyjne. Mowa tu między innymi o internetowej rejestracji, dzięki której pacjenci mogą dostosować czas wizyty w wygodny dla siebie sposób. Dodatkowo taka funkcjonalność zmniejsza nakład pracy, jaką muszą wykonać Państwa pracownicy.

Niesamowicie istotny jest też fakt, że Aurero ułatwia rozliczenia z NFZ, co zdecydowanie zmniejszy stres i liczbę zmartwień związanych z prowadzeniem placówki. Usprawniony zostanie także sam proces przeprowadzania badań. Integracja z laboratoriami zewnętrznymi sprawia, że nie musimy czekać na tradycyjną, papierową wersję wyników.

Pomoc lekarzom? Nic prostszego!

Aurero wspiera też lekarzy, którym na co dzień może brakować czasu na zajmowanie się kwestią rejestracji pacjentów. Pozwoli im także uchronić się od scenariusza, w którym pacjent zapomniał o wizycie bez odwołania jej. W jaki sposób Aurero przeciwdziała takim sytuacjom? Nasze oprogramowanie posiada zautomatyzowany system przypominania pacjentom o wizytach. Możemy korzystać z tej usługi w wersji SMS lub telefonicznej. W ten sposób zarówno możemy przypomnieć o wizycie, jak i otrzymać informację o ewentualnym odwołaniu jej.

Warto pamiętać też o stomatologach

Oprogramowanie dla placówek medycznych Aurero oferuje także udogodnienia dla specjalistów. Dentyści otrzymają podobną gamę usług jak w przypadku lekarzy, jednak mogą liczyć na kilka dodatkowych funkcji. Ważnym dodatkiem będzie karta stomatologiczna, która w przejrzysty sposób pomoże nam kontrolować postęp leczenia pacjentów.W ofercie znajduje się także magazyn leków online, który znacznie usprawnia wyszukiwanie potrzebnych preparatów.

Pomoc także dla centrów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutów

W zakresie usług oferowanych przez system Aurero znajdą się także opcje, które wspierają planowanie grafiku i upraszczają proces rejestracji – zarówno ze strony pacjenta, jak i naszej placówki medycznej. Warto zwrócić szczególną uwagę na technologię pozwalającą na stworzenie modelu pacjenta. Taka funkcja umożliwia obserwowanie konkretnych problemów zdrowotnych dotyczących poszczególnych osób.

Aurero zapewnia najwyższej jakości wsparcie, oferując liczne usługi, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie Państwa działalności. Zachęcamy do zapoznania się osobiście z ofertą na stronie Aurero.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here