Czy hulajnogi elektryczne sprawdzą się jako środek transportu w mieście?

0
384

Mieszkasz w mieście? W takim razie prawdopodobnie każdego dnia musisz walczyć z korkami i dużym natężeniem ruchu. Posiadanie samochodu w dużych aglomeracjach miejskich bywa więc coraz bardziej frustrujące. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że mieszkańcy takich miejscowości szukają chętnie alternatyw, np. wykorzystując hulajnogi elektryczne na co dzień. Czy to naprawdę tak wygodna opcja, która zaspokoi Twoje oczekiwania? Przekonaj się o tym. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w poniższym materiale.

Hulajnoga elektryczna i jej potencjał

Jeszcze do niedawna hulajnogi elektryczne nie były objęte przepisami dotyczącymi prędkości maksymalnej. Obecnie ze względu na bezpieczeństwo użytkowników i pozostałych uczestników ruchu lub pieszych, ustalono limit do 25 km/h. Czy to dużo? Można przyjąć, że jest to standardowa prędkość rowerzystów, którą osiągają oni podczas jazdy ulicą lub na ścieżkach rowerowych.

Warto jednak zaznaczyć, że prędkość maksymalna hulajnogi to nie wszystko, na czym producenci mogą się skupić. Istotne dla użytkowników są oczywiście takie aspekty, jak waga ich konstrukcji, zasięg i czas ładowania.

Dla przykładu: Hulajnoga Frugal Alpha jest w stanie rozpędzić się do prędkości 25 km/h. Posiada ona akumulator, który umożliwia przejechanie ok. 25 km (co powinno być satysfakcjonujące dla osób korzystających z tego typu środka transportu w środowisku miejskim), a czas ładowania akumulatora od 0 do pełnego naładowania wynosi zaledwie 4 godziny! Sprawdź więcej szczegółów na stronie firmy Frugal.

Czy to wygodne i bezpieczne?

Większość osób kojarzy hulajnogi elektryczne z ciężkimi i dużymi urządzeniami, które wynajmowane są na minuty. Jest to wygodne rozwiązanie zapewniające komfort przemieszczania się po mieście niskim kosztem. Niemniej jednak prywatna hulajnoga elektryczna może być jeszcze wygodniejsza, szybsza, lżejsza, a sama jazda na niej będzie tańsza!

Hulajnogi elektryczne od firmy Frugal zapewniają naprawdę lekkie konstrukcje, które można złożyć i po prostu zabrać ze sobą do szkoły lub pracy. Wyżej wspomniana hulajnoga Frugal Alpha waży zaledwie 12 kg! Znasz już ich możliwości pod kątem zasięgu i prędkości.

Chcesz mieć 100-procentową pewność, że dany model hulajnogi elektrycznej zaspokoi Twoje wymagania? Specjaliści z firmy Frugal są w stanie zapewnić Ci kompleksowe wsparcie zakupowe na każdym etapie realizacji. Skontaktuj się z nimi już teraz mailowo lub telefonicznie i wybierz hulajnogę elektryczną dla siebie lub swoich bliskich. Bezpośredni kontakt z firmą Frugal to także doskonała alternatywa dla osób, które prowadzą swoja firmy handlowo-usługowe. Dzięki temu od razu możesz nawiązać współpracę z producentów, eliminując pośredników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here