Komputery używane, odnowione z gwarancją i jeszcze w promocji

0
1227
Komputery używane, odnowione z gwarancją i jeszcze w promocji

Wyposażenie się w komputer jest w obecnych czasach niezbędną czynnością. Technologia z roku na rok postępuje a ogrom sprzętu na całym świecie cały czas rośnie. Dlatego też doskonałą opcją dla tych, którzy szukają dobrego laptopa jest nasza oferta, która dysponuje najrozmaitszymi markami, gwarancją i atrakcyjnymi promocjami. Posiadamy laptopy używane oraz tanie komputery poleasingowe, które cechują się wysoką jakością i mogą dalej nadawać się do użytku w domu lub danej firmie.

Atrakcyjne wnętrze komputera dla każdego

Zakup komputerów i laptopów używanych poleasingowych oznacza to, że inwestujemy w dobrej klasy sprzęt. Wcześniej był on na posiadaniu firmy, która zakupiła dany rodzaj w większej ilości, ale co raz trzeba wszystko odnowić i kupić następne wersje a te, które są zbędne my bierzemy pod swoje skrzydła. Tym samym przeznaczamy do Państwa dyspozycji konkretne kategorie, dokładne opisy i całą specyfikację techniczną, w której wyszczególnione są: model, seria, przekątna ekranu, system operacyjny, wszystkie podzespoły: procesor, liczba rdzeni procesora, pamięć RAM, dysk twardy, karta graficzna, karta dźwiękowa, napęd, komunikacja, bateria, porty. To, co znajduje się w środku jest zatem opisane a jak wygląda laptop lub komputer na zewnątrz można zobaczyć na dokładnych zdjęciach ujmujących każdy szczegół. Przy każdym produkcie umieszczamy informację jakie ślady użytkowania posiada dany model i czy występują otarcia, pęknięcia obudowy i inne. Dzięki temu szczerze przedstawiamy każdy towar, który do nas trafia i który może jeszcze posłużyć dalej. Jeśli mamy 100 % sprawności, a lekkie rysy nie robią dużej różnicy, to taki zakup będzie doskonały wedle danych potrzeb.

Wyprzedaż laptopów dla firm

Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych klientów do użytku domowego jak również dla firm. W przypadku posiadania w asortymencie wielu rodzajów laptopów można dobrać cały komplet pod swoją działalność. Odnowione przez nas wersje są jeszcze z gwarancją a na dodatek zyskać można przystępną cenę. W grę wchodzi oczywiście sprawdzenie komponentów, które muszą znakomicie zgrywać się z danym profilem firmy. Przejrzenie każdej sztuki pozwoli na wstępne rozeznanie czy dany laptop się sprawdzi. Nie pozostaje nic innego jak zerknięcie na zewnętrzną obudowę i ekran, aby całość mogła spełnić oczekiwania. Wystawiamy także faktury VAT, które są ważne dla przedsiębiorców.

Pomoc w każdym temacie

Laptopy używane i tanie komputery poleasingowe mogą być źródłem wytworzenia dużej ilości pytań. Dlatego też zapraszamy do kontaktu czy to poprzez drogę elektroniczną lub stacjonarnie u nas w sklepie, byśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości a nawet doradzić i pokazać Państwu drobiazgowo zalety czy też istniejące wady. Komputery to dzieło techniki i można je naprawić – posiadamy nieodzowną wiedzę, która pozwala na ich poprawę i odnowienie tak, by mogły przydać się jeszcze kilka lat. Za niewielkie pieniądze mogą Państwo zyskać sprzęt naprawdę dobrej klasy z gwarancją w bogatej ofercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here