Słuchawki Poly (Plantronics) – na jakie funkcjonalności zwrócić uwagę przy wyborze?

0
886

Plantronics to światowa marka znana jako producent solidnych, dobrze brzmiących słuchawek. Jej produkty od kilkudziesięciu lat są używane w najbardziej prestiżowych firmach. Polycom to producent renomowanych rozwiązań z zakresu konferencji audio i wideo oraz szeroko rozumianej współpracy. W 2018 roku zapadła decyzja o połączeniu tych dwóch przodujących technologicznie firm pod wspólnym brandem „Poly”.

Cel powstania firmy Poly jest prosty: połączyć siły i środki, w wykorzystaniu szczególnie bogatych kompetencji obu firm. Poly koncentruje się na nowych rozwiązaniach programowych i sprzętowych, czyniących z komunikacji elektronicznej narzędzie równie efektywne, jak kontakt twarzą w twarz. Grupą docelową są najbardziej wymagający użytkownicy profesjonalni. Swoje rozwiązania firma Poly rozprowadza przez rozbudowaną sieć partnerskiej dystrybucji, m.in. firmę VisionCube S.A. zajmującą się wypełnianiem przestrzeni biurowych innowacyjnymi urządzeniami optymalizującymi codzienną pracę – jedynego w Polsce Platynowego Partnera marki Poly.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze słuchawek do pracy?

Niezależnie od tego, czy słuchawki są douszne, czy nauszne, komunikacja odbywa się przez bluetooth lub przez przewód. Najważniejszą funkcją zestawu słuchawkowego jest wierny przekaz dźwięku z eliminacją szumów i innych zakłóceń. Profesjonalny zestaw słuchawkowy powinien mieć odpowiednią wagę i nowoczesny wygląd umożliwiający wygodne posługiwanie się sprzętem nowej generacji.

O funkcjonalności profesjonalnych słuchawek bezprzewodowych decyduje wiele parametrów a najistotniejsze to: waga, regulacja pałąka, zasięg bezprzewodowy, czas rozmów i czuwania, łatwe odbieranie i regulacja głośności rozmów, możliwość rozmów konferencyjnych, mikrofon z redukcją szumów otoczenia, system ochrony słuchu przed hałasem i nagłymi skokami dźwięku, szerokie pasmo przenoszenia dźwięku zapewniające swobodną komunikację.

Zastosowanie lekkich i trwałych materiałów, niepowodujących uczuleń podczas kontaktu z ciałem gwarantuje długą i wygodną eksploatację. W przypadku słuchawek przewodowych konieczna w zestawie jest „szybkozłączka” QD pozwalająca na współpracę z innymi adapterami audio. Wymienione cechy powinny pomóc w wyborze sprzętu funkcjonalnego i dającego zadowolenie z wykonywanej pracy.

Zobacz ofertę słuchawek Plantronics  Na VisionCube

Poly – marka dla profesjonalistów

Wymienione funkcjonalności mają zastosowanie w profesjonalnych słuchawkach firmy Poly, jako kontynuatorki najlepszych tradycji producenta profesjonalnych słuchawek – firmy Plantronics.

Dystrybucja produktów firmy Poly odbywa się poprzez partnerów handlowych, do których zalicza się firma VisonCube S.A. zajmująca się projektowaniem i wyposażeniem w profesjonalny sprzęt budynków użyteczności publicznej, biur, sal konferencyjnych, specjalistycznych stanowisk pracy itp. Z praktycznego doradztwa w zakresie wyposażenia skorzystało już wiele liczących się w kraju firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here