Smartfony na naszą kieszeń

0
1276

Wybór smartfona w obecnych czasach może przyprawić o ból głowy nawet najwytrwalszych poszukiwaczy, czy też poszukiwaczki nowych aparatów. Ilość potencjalnych modeli, z jakich możemy skorzystać jest naprawdę potężna. Oczywiście w większości przypadków decydują doświadczenia osobiste, preferowane marki, czy też np. konkretne umowy z operatorami, posiadane abonamenty oraz promocje na smartfony, które się z tym wiążą. W przypadku zakupu telefonu komórkowego w sklepie nie musimy się tym przejmować. Kupujemy wówczas to, czego tak naprawdę szukamy.

1. Nowe Samsungi – A50 czy A70?

2. Różnice, które mają znaczenie

Nowe Samsungi – A50 czy A70?

Jedną z popularniejszych marek smartfonów nad Wisłą jest Samsung. Bardzo często użytkownicy, czy też użytkowniczki decydują się na właśnie taki wybór. Z ostatnich propozycji tej marki warto zwrócić uwagę na telefony opatrzone symbolami A50 oraz A70. Obydwa pojawiły się na światowym rynku w 2019 roku. Charakteryzują się one przystępną ceną, a także dobrymi parametrami. Oczywiście są pewne różnice o charakterze technicznym, które mogą mieć wpływ na to, jaki telefon ostatecznie wyląduje w naszej kieszeni. Przed dokonaniem wyboru warto więc zajrzeć do Internetu, by tam poczytać, co oba modele mogą nam zaoferować – http://wm.pl/652436,Samsung-A50-vs-A70-ktory-jest-lepszy.html. Wiedza nigdy nie zaszkodzi, zwłaszcza w tym aspekcie. Telefon wybieramy na pewien czas (przeważnie 2-4 lata), a więc dobrze by było, gdyby nasza decyzja była przemyślana.

Różnice, które mają znaczenie

Do różnic, które napotkamy oglądając te dwa telefony, należy przede wszystkim ta, że „siedemdziesiątka” ma osiem gigabajtów pamięci RAM, podczas gdy „pięćdziesiątka” może się pochwalić tylko sześcioma GB pamięci RAM. Z kolei ekran jest nieco większy w modelu A70, ale to Samsung A50 ma większe zagęszczenie pikseli na jego powierzchni, a więc to w tym modelu będziemy mieli wyraźniejszy obraz. Aparat fotograficzny w modelu A70 ma aż 32 miliony megapikseli, podczas gdy jego poprzednik może się pochwalić aparatem o rozdzielczości tylko 25 megapikseli. Tak naprawdę dla naszego oka albo jakości potencjalnego wydruku zdjęcia zrobionego aparatem, nie ma to praktycznie żadnego znaczenia, ale dla fanów nowinek technicznych może mieć. Podobnie ma się sprawa z baterią – tutaj wygrywa model A70, który dzięki bardziej pojemnemu ogniwu będzie dłużej działał. Obydwa telefony są standardowo wyposażone w czytniki linii papilarnych, co ułatwia ich szybką obsługę. To, na jaki model ostatecznie się zdecydujemy, będzie zależało więc od nas i naszych preferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here