Strona główna # gaming Sprawdzony sposób na darmowe dodatki do LoLa

Sprawdzony sposób na darmowe dodatki do LoLa

League of Legends to gra, o której słyszał chyba każdy. Ta sieciowa gra z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) przekonała do siebie tysiące różnych graczy i zebrała pozytywne opinie krytyków. Zobacz sprawdzony sposób na darmowe dodatki.

Duchowy spadkobierca serii Warcraft III zapewnia doskonałą zabawę i wiele emocji od ostatniej dekady. W przeciągu kilku lat od wydaniapierwszej wersji, gra podbiła rynek amerykański, europejski oraz azjatycji.

Poprzez niezwykle ciepłe przyjęcie, League of Legends zdobyła prestiżowe nagrody, takie jak IGN PC Best Strategy Game w 2009 roku; dwukrotnie została nagrodzona też Golden Joystick Award w latach 2010 i 2011.

Jedną z zalet LoLa jest możliwość wyboru skórek dla czempionów. Epickie dodatki pozwalają lepiej oddać charakter postaci, wyróżnić się spośród tłumu, a także doprowadzić do pozyskania kolejnych umiejętności. Nowe skiny pojawiają się co i rusz, ale każdy z nich ma swoją cenę. Istnieją co prawda pormocje, jednak bez odpowiedniej ilości RP można się obejść smaczkiem.

Riot Points to jedna z funkcjonujących walut w LoLu. RP można otrzymać za wygranie turnieju organizowanego pod szyldem Riot Games lub zakupić za prawdziwe pieniądze. Można tego dokonać przez wymianę różnych walut w wybrane ilości internetowych jednostek pieniężnych. Przy wyboże wyższych cen przyznawany jest bonus w postaci dodatkowej waluty. Na przykład płacąc 50 zł gracz otrzymuje standardowe 1750 RP i gratisowe 275 RP (suma 2025 RP).

Przez wiele kuszących dodatków do gry, League of Legends może okazać się całkiem drogim sportem. Zastanawiasz się, jak zdobyć darmowe skiny i RP do LoLa? Wiele graczy korzysta z dobrotliwości konkursów i rozdań przeprowadzanych przez znanych streamerów. Cały proces nie wymaga dużego zaangażowania, ale wygrana jest niepewna. Co więc zrobić?

Pewnym sposobem na uzyskanie darmowych dodatków do League of Legends są natomiast serwisy podobne do gamerhash.com. Platforma umożliwia zarabianie, a później wymianę internetowej waluty na oferowane nagrody. To prosty i niezawodny sposób na otrzymanie darmowych RP, a co za tym idzie – na uzyskanie kolejnych skórek do LoLa.

Krzysztof Marecki
"Człowiek komputer", zapalony fan nowych technologii i wszystkiego, co związane jest ze światem cyfrowej rzeczywistości. Niezłomny gracz, tester i recenzent, oddający się swojej pasji każdego dnia.
Poprzedni artykułJakie słuchawki dla gracza wybrać?
Następny artykułVR szkolenia BHP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

VR szkolenia BHP

Wirtualna rzeczywistość to jeden z najgorętszych tematów w świecie technologii. Spekulanci oraz eksperci na bieżąco analizują nowinki związane z VR i zastanawiają się nad...

Sprawdzony sposób na darmowe dodatki do LoLa

League of Legends to gra, o której słyszał chyba każdy. Ta sieciowa gra z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) przekonała do siebie...

Jakie słuchawki dla gracza wybrać?

Każdy gracz musi posiadać sprzęt z wyższej półki. Taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku słuchawek. Jednak jeśli wcześniej nie wybierało się takiego urządzenia...

Karta graficzna dla gracza, co warto wiedzieć przed zakupem?

Zakup karty graficznej to dość skomplikowana sprawa ponieważ część ta jest bardzo droga, a dodatkowo to właśnie ona w głównej mierze decyduje o sprawności...

Najpopularniejsze przeglądarki internetowe

Internet jest dzisiaj niezbędnym elementem w życiu większości społeczeństwa. To właśnie on umożliwia nam sprawdzanie wiadomości, rozmowę ze znajomymi czy korzystanie z portali społecznościowych....