Telewizory Samsung – porównanie modeli do 1500, 5000 i 10 000 złotych

0
1106

Samsung to jedna z tych firm, której telewizory mimo upływu lat wciąż plasują się w ścisłej czołówce najlepszych produktów na rynku RTV. Czym jednak różnią się od siebie poszczególne urządzenia tej marki? Sprawdź nasze porównanie telewizorów Samsung w różnych kategoriach cenowych – do 1500, 5000 i 10 000 złotych.

Telewizory Samsung – porównanie modeli

Telewizor Samsung za 1500 zł – czego możemy się po nim spodziewać?

Zastanawiając się nad zakupem telewizora Samsung do 1500 zł, w przeważającej większości przypadków będziemy mieli do czynienia z modelami, których przekątna jest mniejsza lub równa 50 calom. Pod stosunkowo niedużą matrycą mamy jednak szereg funkcjonalności, których nie powstydziłyby się telewizory w znacznie wyższej cenie. Jedną z nich jest możliwość wyświetlania obrazów w trybie 4K (czyli rozdzielczości 3840 x 2160 px) czy kompatybilność z HDR10+. Telewizory Samsung do 1500 zł zazwyczaj wyposażone są również w program Smart TV, ułatwiający odbiór aplikacji i przeglądanie witryn internetowych. Warto zwrócić uwagę także na nich obudowę – cieniutkie ramki sprawiają, że odbiorniki te będą świetnie prezentować się w nawet najbardziej minimalistycznych i elegancko urządzonych wnętrzach.

Telewizor Samsung do 5000 zł – solidna inwestycja na długie lata

Samsungi, których cena oscyluje wokół 5 tysięcy złotych, to modele dysponujące najczęściej przekątną między 55 a 75 cali. Wyposaża się je zazwyczaj w LED-ową lub QLED-ową matrycę oraz system operacyjny Tizen. Podobnie jak w przypadku tańszych modeli również i tu spotkamy się z rozdzielczością w 4K. Przykładem telewizora z logo Samsung w tej kategorii cenowej może być pochodzący z tego roku model z serii QLED QE65Q64TAU, z ekranem QLED o przekątnej 65 cali, technologią odwzorowywania kolorów Quantum Dot, Dolby Digital Plus (zapewniającą nienaganną jakość odtwarzanego dźwięku) oraz trybem Ambient. Miłym dodatkiem będzie ponadto trzystronnie bezramkowy ekran, potęgujący wrażenia z oglądanego filmu. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę: https://www.neonet.pl/telewizory.html?producent=samsung i sprawdź inne telewizory Samsung w Neonet.

Telewizory Samsung do 10 tysięcy złotych, czyli efekt WOW

Pora na najdroższe telewizory od Samsunga w naszym zestawieniu, czyli modele, których średni koszt zakupu waha się i wynosi od 8 do 10 tysięcy złotych. Modele te dedykowane są osobom poszukującym telewizorów z segmentu premium. Tym, co zwraca w nich uwagę już po pierwszym zetknięciu, jest imponująca długość przekątnej – w niektórych przypadkach (np. w telewizorze z serii UE82RU8002 UHD) może ona sięgać nawet ponad 80 cali! Mówiąc o telewizorach z tego pułapu cenowego, nie sposób zapomnieć także o innowacyjnych technologiach, w jakie wyposażył je koreański producent. Wśród nich wymienić warto chociażby system Real Game Enhancer, zapewniający doskonałą widoczność obrazu w nawet mocno zaciemnionym pomieszczeniu. Niski imput lat minimalizuje ryzyko wystąpienia uciążliwych opóźnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here