Jak zarabiać grając w League of Legends?

0
3342

League of Legends to popularna sieciowa gra komputerowa, która przez lata zdobyła wielu fanów. Jak się okazuje można bardzo łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym i grając w ulubioną grę zacząć zarabiać niemałe pieniądze. Istnieje kilka sprawdzonych i popularnych sposobów na to, aby zacząć zarabiać grając w League of Legends. Oto niektóre z nich:

Streaming oraz nagrywanie filmów na YouTube

Prowadzenie streamów na żywo polega na nagrywaniu swojej gry umożliwiając innym obserwowania jej w czasie rzeczywistym. Oczywiście aby zdobyć stałych obserwatorów trzeba posiadać umiejętności i wiedzę na temat gry. Nie trzeba jednak wcale być jednym z najlepszych graczy. Inni gamerzy chętnie przyglądają się rozgrywkom innych użytkowników. 

Prowadząc steramy na żywo i wrzucając filmy, na przykład na YouTube szybko można zdobyć rzeszę fanów oraz subskrybentów. Za odpowiednio dużą ilość subskrybcji i wyświetleń można otrzymywać regularny dochód, adekwatny do ilości obserwatorów. Nie jest to jednak łatwy zysk, ponieważ zawód streamera czy Youtubera wymaga dużej cierpliwości w pozyskiwaniu fanów oraz przede wszystkim regularności w nagrywaniu filmików. Trzeba również znaleźć sposób na to, aby się wyróżnić i przekazać obserwującym poza grą interesujący content. 

Boosting kont w League of Legends (elo boost)

Boosting kont w grze League of Legends polega na nabijaniu i zdobywaniu wyższych dywizji na kontach innych użytkowników, oczywiście za odpowiednią opłatą. To zadanie tylko dla doświadczonych graczy, którzy są w stanie szybko i sprawnie podbijać MMR na kontach mniej uzdolnionych graczy. Zapłata za tego typu usługi jest uzależniona od poziomy gry i doświadczenia boostera. 

Ze względu na duże korzyści, jakie z boostingu konta otrzymuje potencjalny klient, popyt na tego typu usługi w sieci jest duży. Istnieją nawet specjalne serwisy, które się tym zajmują – najpopularniejszym serwisem jest obecnie eloboost24.eu. Boosting kont League of Legends to popularny sposób zarabiania na grze LoL. 

Platformy gamingowe League of Legends

W sieci istnieją specjalne platformy gamingowe stworzone do zarabiania pieniędzy na grze w League of Legends. Na platformie użytkownicy mogą rozgrywać pojedyncze mecze lub brać udział w większych, kilkudniowych rozgrywkach na pieniądze. Każdy uczestnik musi wpłacić określoną kwotę wpisowego, po czym zebrana pula przeznaczana jest na nagrody adekwatne do wyników gry. Oczywiście w tym przypadku trzeba wykazać się umiejętnościami związanymi z grą. Początkujący gracze raczej nie zarobią na tym fortuny, jednak warto spróbować swoich sił. Na tego typu platformach spotkać można raczy na różnych poziomach zaawansowania.

 Możliwości zarabiania pieniędzy w sieci są bardzo duże a zarabianie na ulubionych grach to marzenie chyba każdego gracza. Ważne, aby znaleźć swój indywidualny pomysł na zdobywanie pieniędzy i uzbroić się w cierpliwość. Osiąganie sukcesów i popularności w internecie wymaga wyjątkowego zaangażowania i czasu. Jest to jednak z pewnością odpowiednia droga do wymarzonej pracy i osiągnięcia wysokich dochodów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here