Na jaki program magazynowy warto postawić w 2020 roku? Prosty i intuicyjny!

1
4790

Najlepszy program magazynowy 2020 powinien być intuicyjny, niezawodny i elastyczny pod względem możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Niektórzy uważają, że prosty program do magazynu nie jest funkcjonalny, ponieważ z pewnością ma wiele ograniczeń. Jaki wobec tego program jest najbardziej wskazany jako ten, który rozwiązuje problemy magazynu w chwili obecnej i w przyszłości?

Jakie wybrać oprogramowanie do magazynu?

Polecane oprogramowanie do magazynu musi mieć konkretne przeznaczenie, czyli niszę, w której będzie można w pełni wykorzystać jego potencjał. Jeśli prowadzimy małą lub średnią firmę i magazyn jest jednym z tych obszarów działalności, któremu powinniśmy poświęcać więcej uwagi, warto skorzystać z programu, który można bezpłatnie przetestować.

Taką możliwość będziemy mieć, jeśli zdecydujemy się zainstalować na swoim komputerze darmową wersję programu LoMag. Na wersję demo można niekiedy reagować negatywnie, ponieważ taki rodzaj testu zwykle wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Z wersją demo tego oprogramowania jest inaczej. Od pierwszego uruchomienia możemy zapoznać się ze wszystkimi funkcjami, jakie są dostępne w płatnej wersji. Ograniczeniem jest liczba uruchomień – darmową wersję można otworzyć 30 razy. To uczciwa propozycja, gdyż przez ten czas, kiedy można korzystać z bezpłatnej wersji, łatwo wyciągnąć wniosek, czy program spełnia indywidualne oczekiwania.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Polecane oprogramowanie do magazynu w 2020 roku to takie, które będzie cechować się bezpiecznym użytkowaniem i niezawodnością podczas codziennego korzystania. LoMag to program, który głównie funkcjonuje w oparciu o technologię Microsoft .NET. Takie rozwiązanie sprawia, że przechowywanie i zarządzanie tysiącami różnych dokumentów nie stanowi dla użytkownika takiej aplikacji żadnego problemu. Pliki można również komfortowo zorganizować w taki sposób, by ich przechowywanie umożliwiało otworzenie potrzebnego dokumentu w dowolnym momencie. Pliki można ponadto przesyłać lub nadawać im inny format, np. Excel, czy PDF.

Natomiast za niezawodne działanie aplikacji odpowiada Microsoft SQL Server. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii. Wyróżnia się stabilnym działaniem i odpornością na awarie. Wykorzystując potencjał tego programu, można szybko i bezbłędnie dotrzeć do potrzebnych rekordów zapisanych w bazie danych Microsoft SQL Server. Niezawodność to także możliwość zintegrowania oprogramowania z popularnymi systemami takich sklepów, jak: PrestaShop, Click Shop, SkyShop, Shoper, czy Allegro REST API.

Łatwa wymiana danymi w przedsiębiorstwie

Korzystając z programu LoMag, można obsługiwać za jego pomocą każdą liczbę magazynów, które mogą funkcjonować niezależnie od siebie. Można szybko dodawać nowe magazyny, edytować te, które są już w bazie, bądź też kasować, jeśli nie są już potrzebne. Oprogramowanie jest jednocześnie tak pojemne i proste, że umożliwia zarządzanie sklepami i firmami z poziomu jednego komputera.

Niekiedy, by udało się zrealizować cel biznesowy, nad danym projektem pracuje wiele osób, które muszą mieć dostęp do tych samych danych. Program LoMag bez trudu udaje się zaadaptować do takich potrzeb – stanowisk z zainstalowanym oprogramowaniem może być kilka, jak i kilkanaście. Dzięki technologii Microsoft SQL Server użytkownicy programu magazynowego mogą łatwo wymieniać się danymi na takiej zasadzie, że jeden komputer jest traktowany jak serwer, a pozostałe jak klienci.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here