Najlepsze oferty sklepów z grami online w czasie izolacji

0
1073

Twórcy i producenci kultury masowej podejmują obecnie inicjatywy, które mają na celu ulżyć nam podczas zalecanej izolacji w czasach pandemii. Poniżej opisujemy najciekawsze spośród nich. Tworząc poniższą listę najlepszych gier, które obecnie są darmowe, kierowaliśmy się dwoma najważniejszymi kryteriami: atrakcyjnością konkretnego produktu, jak i dłuższym okresem dostępu darmowego. Z naszej listy zostały zatem wykluczone oferty trwające wyłącznie kilka do kilkunastu godzin. Wszystko po to, aby utworzona przez nas lista była aktualna, nie tylko w momencie pisania tego artykułu, ale także nawet i kilka tygodni później.

Tom Raider (PC) 

Przygody wszystkim znanej Lary Croft z 2013 roku, nawet obecnie wyglądają bardzo obiecująco. Świetna realizacja gry sprzed siedmiu lat stała się wielkim restartem dla serii, ale też dla marki. Operacja została zakończona sukcesem, zaś Tomb Raider (wersja z 2013 roku) to jedna spośród czołowych gier akcji, która została wzbogacona elementami zręcznościowymi. 

Lara Croft and the Temple of Osiris (PC) 

Wydawca gry Tomb Raider zaproponował niedawno zmianę jego formuły, zamieniając grę o charakterze zręcznościowym w przygodę kooperacyjną dla 4 graczy, która osadzona jest w izometrycznym rzucie. 

Drawful 2 (PC) 

To propozycja imprezowej gry, która czerpie inspirację z klasycznych kalamburów. Gracz najpierw musi zadecydować, co będzie chciał narysować, a później może oddać się procesowi twórczemu na swoim smartfonie, tablecie albo komputerze. Inni gracze próbują odgadnąć, co zostało narysowane na cyfrowym płótnie. Co ciekawe, w Drawful 2 nie przewidziano możliwości ścierania za pomocą gumki. Rozgrywkę możemy toczyć nie tylko z domownikami, ale również poprzez sieć. 

Child of Light (PC) 

Idealnie przygotowana, baśniowa gra, która wydawana jest przez Ubisoft może stać się nasza, zupełnie za darmo i na zawsze. Wystarczy, iż pomiędzy 24 i 28 marca dodamy grę do naszej kolekcji, wykorzystując przy tym witrynę, która została stworzona przez wydawcę. Warunek jest w zasadzie jeden. Musimy się zalogować na własne konto uPlay. 

World of Tanks Premium (PC)

Chociaż World of Warships i World of Tanks są produkcjami darmowymi, ich wydawca postanowił, iż nagrodzi kontami premium wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w zmaganiach wojennych. Możemy uzyskać status premium na swoim koncie na 14 dni. 

Goat of Duty (PC) 

Tytuł tej gry mówi sam za siebie. Goat of Duty stanowi połączenie intensywnej strzelaniny sieciowej w stylu DOOM-a lub Call of Duty i symulatora kozy. Uwaga, przełomowe rozwiązanie: w grze mamy możliwość udawania martwej kozy, dzięki czemu możemy przechytrzyć pozostałych graczy. 

F1 2019 (XONE, PS4) 

Codemasters zamieniło wyścigi Formuły 1 na zupełnie darmową grę. W wersję F1 2019 można pograć za darmo przez miesiąc, pobierając ją w wersji demo. Niemniej jednak zamiast wersji demonstracyjnej otrzymamy pełnowartościowy produkt z limitem czasowym, który wynosi 30 dni. Dla posiadaczy konsol jest także F1 2019 dla XONE, albo dla PS4.

Lemmings (PC) 

Naszą listę najlepszych gier, które oferowane są za darmo przez wydawców na okres panującej obecnie epidemii, zamkniemy klasycznymi Lemingami powstałymi w 1991 roku. Tą kultową produkcję można obecnie zgarnąć zupełnie za darmo, niemniej jednak wyłącznie bezpośrednio z oficjalnego sklepu Microsoftu. Ostrzegamy jednakże, iż niektóre ,,perełki z lamusa” nie będą w stanie przetrwać zbyt wiele czasu. Nawet mimo naszych wielkich pokładów sentymentu, płynących prosto z serca. 

Najlepsze promocje gier i nie tylko na https://lowcygier.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here